ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:51 18.07


Держспоживслужба пообіцяла перевірити інформацію про фальшиве масло з Гадяча

Перевірка ініційована після виходу в ефір сюжету на телеканалі "1+1", в якому говорили про підозру, що під виглядом вершкового масла продається фальсифікат, вироблений на підприємствах країни, у тому числі й Гадячі.

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів перевірить інформацію про роботу підпільних маслозаводів на Прикарпатті та Полтавщині, яка прозвучала в сюжеті на каналі "1+1". Про це повідомила прес-служба відомства.

"Держспоживслужба перевірить факти функціонуванні на Прикарпатті та Полтавщині несанкціонованих молокопереробних підприємств (цехів) та використання у виробництві даними підприємствами жирів рослинного походження"

 — йдеться в повідомленні

Як зазначили у відомстві, відповідне доручення отримали головні управління Держспоживслужби в Івано-Франківській та Полтавській областях після виходу в ефір сюжету на телеканалі, "в якому ЗМІ заявило про підозру щодо невідповідності вершкового масла встановленим вимогам".

15 липня в ефірі телеканалу "1+1" вийшов другий сюжет про фальсифікат вершкового масла, яке поширюється в магазинах за ціною нижчою, ніж собівартість натурального вершкового масла. У ньому журналісти розповіли, що здали на аналіз зразки даного продукту і дослідження повели, що продукт, який реалізувався як вершкове масло, має у своєму складі жири рослинного походження і маслом по суті не є.
 

харчування, масло, фальсифікат, перевірка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.