ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 20.03


Десять мільйонів українців залишили домівки через війну

З початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року вже щонайменше 10 мільйонів українців були змушені залишити свої домівки.

 

Щонайменше 10 мільйонів українців були змушені залишити свої домівки. Про це повідомив у Twitter верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

"Війна в Україні настільки нищівна, що 10 мільйонів людей втекли. Вони є або переміщеними особами всередині країни, або біженцями за кордоном", – написав він.

Понад три мільйони українців залишили територію України через вторгнення РФ. Відповідну статистику щодо біженців із України оприлюднили в ООН. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, найбільше українців вирушило до кордону з Польщею — майже два мільйони.

Тим часом "Укрзалізниця" з наступного тижня запроваджує платний проїзд поїздами в напрямках із заходу до центру, на схід і на південь, а також за кордон. Про це повідомив голова правління УЗ Олександр Камишін під час всеукраїнського телемарафону.

"Платний проїзд для рейсів, які з заходу їдуть у центр, на схід і на південь. І вже цього тижня ми повертаємо платний проїзд за кордон", - заявив Камишін. У пресслужбі УЗ наголосили, що евакуаційні потяги та електрички залишаються безкоштовними.

війна, міграція, ООН, транспорт, евакуація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.