ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:33 12.02


Десяту школу відремонтували, але невідомо за які гроші

Ще 29 січня під вагою снігу у десятій школі на вулиці Пушкіна обвалився дах. Того ж дня там почали ремонтні роботи, однак за які гроші - невідомо. Чиновники вперто відмовчуються.

У полтавській школі №10 в ніч з 28 на 29 січня сталася надзвичайна подія: частина даху завалилася під вагою снігу. Сніг і уламки з кабінетів прибрала оперативно-рятувальна служба.

У школі почали ремонт - однак з'ясувати, що саме роблять і скільки грошей це коштуватиме школі, ми так і не змогли.

Спершу наші кореспонденти запитали про ремонт школи у мера Полтави Олександра Мамая. Деталей він не знав, зазначив лише:

Зараз повністю йде моніторинг всіх шкіл. Будемо сподіватись, що таке стихійне лихо один раз на п'ятнадцять років. Адже за одну добу випала двомісячна норма опадів – це дуже багато.

Зі слів Мамая, комісію очолив начальник управління капітального будівництва Володимир Годня. До нього ми звернулися з інформаційним запитом, в якому поставили три питання: скільки кабінетів постраждало внаслідок пригоди, яка сума потрібна на ремонт зазначених приміщень і даху школи, а також коли останній раз проводився ремонт покрівлі у школі №10?

Ось яка була відповідь чиновника:

До управління не надходили письмові повідомлення від ЗОШ №10 та управління освіти Полтавського міськвиконкому стосовно обвалу даху. Щодо проведення ремонту покрівлі у школі №10, то управління займається будівництвом, реконструкцією та капітальним ремонтом об'єктів, визначених розпорядчими документами (рішення сесії чи виконавчого комітету Полтавської міської ради).

Тому ми вирішили звернутися до ще однієї профільної установи - управління освіти міськвиконкому, якому ми надіслали аналогічні запитання. Відповідь отримали сьогодні, підписану першим заступником начальника І.Надіною:

На Ваш запит повідомляємо, що у зв'язку зі значними опадами на даху Полтавської ЗОШ №10 (вул. Пушкіна, 20/23) накопичилася значна маса снігу, а наявність кам'яного парапету перешкоджала довільному, рівномірному його сходженню і унеможливлювала очищення даху. Після підвищення температури повітря та випадіння опадів у вигляді дощу – маса снігу на покрівлі збільшилася, що і стало причиною пошкодження 29.01.16 частини покрівлі. Після виявлення ушкодження було терміново проведено розчищення даху рятувальниками МНС та працівниками закладу від уламків та снігу. З метою обмежень затікань на стелях, дах було вкрито плівкою. Інженерами будівельної організації проведено обстеження покрівлі. На початок ІІ семестру (08.02.16) покрівлю відремонтовано, наслідки затікань у двох навчальних кабінетах та коридорі усунено.

Про те, скільки грошей витрачено на ремонт, чому дах обвалився та коли востаннє його ремонтували - чиновники повідомити не забажали.

Анна СОЛТОВСЬКА, Лесь ГАВРИЛОВ

10 школа, ремонт, обвал, дах, сніг, Мамай, Годня, Надіна, запит

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.