ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 05.08


Деталі про ситуацію з відпочивальниками, які розважалися на яхтах на Полтавщині

У Кременчуці люди каталися на яхтах та голосно слухали музику, попри заборону виходу на воду плавзасобами.

Після перевірки правоохоронці знайшли людей, які пересувалися Дніпром на яхтах.

Порушники обґрунтовували свої дії тим, що мають дозвіл обласної військової адміністрації.

На брифінгу, 5 серпня, начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін сказав, що це маніпуляції, адже не надавав жодних дозволів власникам цих яхт:

«Я, м'яко кажучи, здивований, що комусь в голову приходить розважатися на яхтах під час війни. У нас були дозволи для ДЮСШ та тренування спортсменів. Але коли у нас катаються на яхтах та гучно слухають музику і видають це за тренування це ганебно. Вжиті відповідні заходи, яхти “поставили на якорі”».

Після інциденту начальники Кременчуцької РВА Олег Лєднік сказав, що з 2 серпня заборонять рух усіх маломірних суден Дніпром. Навіть тих, хто до цього мав відповідний дозвіл ОВА на тренування. 

Проте Дмитро Лунін зауважив, що рішення скоригують та нададуть  можливість спортсменам займатися на воді та працювати підприємствам, які офіційно займаються ловом риби.

Відтепер займатися веслувальним спортом на водоймах Полтавщини можна за умови погодження графіку тренувань з ОВА та врахуванням заборони наближення до мостів на відстань 100 м.

заборона, відпочинок, яхти, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.