ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 02.10


Дев'ять проваджень та 11 адмінпротоколів склали за виборчі порушення

Від початку передвиборчої кампанії до поліції Полтавщини надійшло 83 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства. Поліція зафіксувала 20 порушень виборчого законодавства

 Станом на 2 жовтня за фактами повідомлень про порушення виборчого законодавства слідчими поліції області відкрито 9 кримінальних проваджень, більшість із яких за статтею 160 ККУ - підкуп виборців. Крім того поліцейськими превенції складено 11 адміністративних протоколів. В більшості протоколи складені стосовно правопорушників за статтею 212-13 КУпАП - виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Також слід зазначити, що під час перевірки кожного повідомлення, які надходили до поліції з різних джерел, у 19 випадках інформація не підтвердилась. Ще по 42-ом проводиться ретельна перевірка, - інформував начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Полтавців закликають суворо дотримуватися законодавства, проявляти толерантність по відношенню до опонентів, не порушувати публічний порядок та не вчиняти кримінальних правопорушень.

У разі виявлення фактів протиправної діяльності, поліція оперативно присікатиме такі дії, а особи, які ігноруватимуть закон, нестимуть адекватну юридичну відповідальність.

Бажаємо всім учасникам виборчого процесу успіхів, чесності, прозорості, порядності, людяності та законності, - нагадує прес-служба відділу комунікації поліції Полтавської області.  

вибори, поліція, порушення, підозра

За темою:

  • Новим ректором Полтавської політехніки стала Філонич
  • Олена Філонич стала єдиним кандидатом на посаду ректора Полтавської політехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.