ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 27.06


Скандальну ділянку траси Київ - Харків хочуть відремонтувати до вересня

У березні відновили ремонт відрізку автодороги Київ - Харків, що пролягає через Полтаву. На сьогодні виконано приблизно 50 відсотків від запланованого обсягу робіт і до кінця літа тут планують ремонт завершити.

Про це відзвітувався Андрій Заїка, заступник директора з розвитку доріг Агентства місцевих доріг Полтавської області, на розширеному засіданні колегії в Полтавській облдержадміністрації.

У 2020 році програмою «Велике будівництво» передбачено будівництво та ремонт 22 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. На будівництво та капітальний ремонт 12 об’єктів передбачено 590 мільйонів гривень. Вже укладено угоди по 10 об’єктам, на 9 з них розпочаті роботи. Два ще проходять експертизу. Щодо поточних середніх ремонтів, загальне фінансування – 445 мільйонів гривень. Це 10 об’єктів, з них 1 перехідний. Йдеться про трасу Київ-Харків-Довжанський на ділянках, сумісних з вулицями Київське та Харківське Шосе. Готовність цього об’єкту – 50%. Заплановано також додатково залучити 95 мільйонів гривень, але кошти ще не надійшли, – зауважив Заїка.

Кінцевий термін виконання робіт, прописаний в договорі  – 15 серпня.

Загальна вартість проєкту – близько 214 мільйонів гривень. Ремонт відбувається на умовах співфінансування з міського й обласного бюджетів.

Місто та область мали заплатити по половині від загальної суми. Проте, місто виділило торік лише 17 мільйонів гривень.

 

ремонт, траса, гроші, влада, дорога

За темою:

  • Полтавcький "Біг Бен" отримав новий дизайн
  • На Полтавщині перекрили рух мостом на три місяці
  • Три будинки у Полтаві тимчасово залишаться без газу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.