ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 04.06


Директор КП "ЖЕО" звільнився слідом за підлеглими

Директор комунального підприємства "ЖЕО" Терешківської ОТГ Полтавського району написав заяву на звільнення,тому що звільнились всі його підлеглі.

"У мене контракт закінчився 29 травня. Пропозицій про його продовження не надходило. Виконую я обов'язки легітимно чи не легітимно — не знаю. Так само звільнилися всі мої підлеглі — сантехнки, водії мусоровоза, електрики, зварювальники, столяри і всі інші. У понеділок прийшов до голови сільради, подав новий штатний розклад. Повідомив, що люди уходять. Вона сказала: "Ну й шо?" Підприємство не може працювати без людей", — розповів директор КП "ЖЕО" Геннадій Чепіга. Про це повідомляє видання "Gazeta.ua".

Однією з причин такого рішення  став низький рівень заробітної плати працівників підприємства. А також той факт, що всі будівлі та транспорт комунального підприємства "ЖЕО" перебувають в арешті у виконавчої служби. Заборгованість з 2011 року становить 280 тисяч гривень - це борги перед "Полтавагазом" та екоінспекцією. 

"Ми подавали заявку на сільраду, щоб виділили кошти. Хоча би по 20 тисяч кожен місяць, щоби ми його гасили. А вони нам назустріч пропозицію, що фінансуватимуть нам зарплату. А ми щоб своїм коштом ремонтували техніку, купували нову і погашали цю заборгованість. А в нас вивіз сміття збитковий. У місті платять по 12 гривень, у нас тариф — по 7, та й то не всі платять", — пояснив директор комунального підприємства.

 — Я його не звільняла. Він працює. Він написав заяву на звільнення, це його бажання. Але, ще немає розпорядження. Там єсть заяви від сантехніків, водія, різноробочого — 4 чоловіки. Копії їх заяв приніс начальник КП "ЖЕО". Сказав, що сміття не будуть вивозить — хай хто хоче, той і робить. Така їх позиція. Будемо вирішувати на наступній сесії. До того підприємство працюватиме, як і працювало — там ще залишилися працівники, — так прокоментувала ситуацію голова Терешківської ОТГ Наталія Туркеніч.

Наступну сесію в Терешківській сільраді, за словами Наталії Володимирівни, попередньо планують провести 19 червня.  Наразі обов'язки директора КП "ЖЕО" виконує його заступник, головний інженер Андрій Мусоров.

ЖКГ, Терешківська ОТГ, скандал, звільнення

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.