ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 15.05


Дистанційна робота для тих, хто володіє іноземною мовою

Ринок фрілансу стрімко зростає як у світі, так і в Україні, і це не дивно. Головна причина — пандемія і карантин. Та й гнучка робота з вільним графіком без прив’язки до офісу чи тиску начальника є привабливою можливістю.А якщо ви знаєте іноземну мову, є багато робіт, які можна виконувати вдома. Які? Давайте розберемося детальніше.

Працюйте сучасно

Останніми роками мовні послуги, а зокрема й переклад вийшли на новий рівень доступності. Людям вже не потрібно брати до рук товсті довідники та шукати в них бюро перекладів у своєму місті, як це було ще якихось 20 років тому. Такі сайти, як, наприклад, IsAccurate вже зібрали кращі перекладацькі сервіси. Тут навіть створили своєрідний рейтинг фірм за ціною, швидкістю роботи, точністю перекладу, відгуками клієнтів тощо. Інтернет дійсно змінив життя на краще.

Так само Інтернет дав безмежні можливості й людям, які шукають роботу. Якщо ви кваліфікований працівник, можете не турбуватися про вакансії з центрів зайнятості. Ви можете знайти чимало варіантів на сайтах пошуку роботи. Або піти іншим, ще сучаснішим шляхом — стати фрілансером і самостійно будувати свою кар’єру. Переваг такого виду працевлаштування дійсно багато.

● Гнучкий графік
Ви можете працювати, коли зручно, бо головне у фрілансі — виконувати роботу вчасно. Звісно, є винятки. Наприклад, онлайн-навчання або підтримка клієнтів можуть вимагати роботи у встановлений час.

● Комфортна праця з дому
Офіс закривається в певну годину, а ваша домівка — ні. Якщо у вас є доступ до комп’ютера чи ноутбука з Інтернетом, то це може бути кафе, парк або навіть будиночок під час літнього відпочинку.

● Безліч можливостей
У більшості випадків, бувши штатним працівником, ви не можете одночасно бути в різних компаніях. Як фрілансер ви можете працювати зі скільки завгодно клієнтами та проєктами.

● Вам сподобається
Працюйте як завгодно, бо ви сам собі начальник. Ви також можете вибрати ту роботу, ви бажаєте, і клієнтів, з якими хочете працювати, і, відповідно, відмовити тим, з ким мали негативний досвід.

Види роботи для мовних фахівців
Є багато варіантів, як заробляти, працюючи вдома через Інтернет. Ми підібрали кілька хороших та популярних професій, які ви можете опанувати, якщо володієте іноземною мовою.

● Викладання мови онлайн / Інтернет-навчання
Насправді це одна з найкращих сфер у фрілансі. Люди у всьому світі вчать іноземні мови з професійною метою чи просто для себе. Багато хто не може відвідувати звичайні заняття через свою роботу, сім’ю тощо. Отже, їм легко вивчати мову в Інтернеті.

● Переклад і коректура
Фах перекладача переповнений можливостями. Якщо ви володієте двома мовами, то можете застосувати свої навички в онлайн-перекладі чи вичитці на помилки. Є багато агентств з локалізації та перекладу, які залучають досвідчених перекладачів-фрілансерів.

● Написання контенту іноземною мовою
Якщо ви любите писати та ще й володієте різними мовами, то цілком можете зробити захопливу кар’єру як автор текстів. Маркетинг став важливою частиною бізнесу, а автори контенту — його невід’ємна частина. Майже всі компанії, великі чи малі, потребують для свого бізнесу переконливих текстів, які продають. Головна умова — це на 100% унікальні статті без плагіату.

● Інтернет та цифровий маркетинг
Компанії також наймають Інтернет та цифрових маркетологів для просування своїх продуктів і послуг. Незалежний цифровий маркетолог — це сьогодні одне із найкращих робочих місць в Інтернеті. Роботи в секторі не бракує. Але будьте готові до частих онлайн-нарад або й зустрічей наживо.

● Блогер, ютубер, подкастер
Якщо у вас є хист до письма і ви хочете працювати з будь-якого місця, можливо, зараз саме час почати кар’єру блогера. Це може забезпечити вам реальні заробітки та високу популярність в Інтернеті. До прикладу, засвоївши ази відеозйомки, ви можете заробляти гроші вдома, ставши автором YouTube-каналу або подкасту. Україномовний Youtube сьогодні динамічно розвивається, і люди заробляють навіть просто розповідаючи про свої захоплення.

Ви також можете працювати в галузі технічного та академічного письма, рекламного копірайтингу, літератури, медичної транскрипції та багатьох інших, про які ми згадували вище. Знайти роботу допоможуть онлайн-ресурси та біржі фрілансу.

Мови — це завжди перевага
Звісно, не всі ці спеціальності вам підійдуть, та насправді, якою б не була ваша життєва мета, вивчення іноземної мови розширить ваш кругозір. Бути двомовною людиною чи поліглотом — завжди перевага. Знання додаткової мови може стати великим плюсом, особливо якщо ви втомились від рутинної роботи з дев’ятої до шостої і хочете змінити своє життя.

Як і більшість речей, бути фрілансером має як свої переваги, так і недоліки. Та зважаючи на нинішню пандемію та економічну кризу, робота вдома — це чудовий варіант зайнятості. Фріланс — це майбутнє.
 

фріланс, гроші, іноземні мови

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.