ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 16.08


Дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл та садочків

МОН і МОЗ закликають батьків до 1-го вересня зробити дітям усі необхідні щеплення. Також дають перелік потрібних довідок.

Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями, йдеться у повідомленні Полтавської ОДА.

Згідно до Статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" передбачачено, що дітям, які не отримали щеплень за нацкалендарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

У зв'язку з тим, що в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація, та вже два роки триває спалах кору, перебування нещеплених дітей в колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, та є загрозою для життя і здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

Раніше Верховний суд підтвердив, що садочки та школи мають право не допускати невакцинованих дітей до освітніх закладів. 

Відповідно до календаря щеплень діти до 6 років повинні мати наступні щеплення:

проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції.

У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини педіатром та іншими лікарями-спеціалістами.

Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.

Якщо батьки раніше зробили фальшиві довідки про щеплення, вони можуть безперешкодно та безоплатно вакцинувати дітей. Для цього потрібно просто звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра.

Отже, повний перелік довідок необхідних до 1-го вересня, можна знайти за посиланням.

вакцинація, школа, діти, здоров'я

За темою:

  • Протидифтерійної сироватки на Полтавщині майже немає
  • У Полтаві викладачі та студенти ПУЕТу вакцинуються проти дифтерії
  • На Полтавщині диких тварин вакцинують від сказу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.