ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 30.08


Дитсадки Полтавщини лише на 56% забезпечені укриттями

Дитячі садки Полтавщини лише на 56% забезпечені укриттями. Як вирішити цю складну ситуацію - коментує обласний департамент освіти і науки.

Ситуація щодо підготовки до навчального процесу про Кременчуку краща, аніж торік.

Про це під час тестування шкільних автобусів, розповів «Кременчуцькій газеті» директор департаменту освіти і науки Полтавщини Євген Кончаковський.

Він зауважив, що навчатимуться дистанційно цьогоріч через відсутність підготовлених укриттів лише чотири школи Кременчука.

 «Але ж ми розуміємо, що кременчуцькі школи, які на тисячу та більше дітей – укриття точно не зроблять, виходячи з конструкції. Тому будуть працювати у змішаному форматі. Але краще так, ніж ніяк», - його слова.

Він наголосив, що вирішення проблеми відсутності укриттів у закладах дошкільної освіти має бути на місцях - територіальними громадами.

 «Якщо фахова освіта профтехів забезпечена укриттями, щоб почати працювати у змішаному форматі, то заклади дошкільної освіти у області забезпечені укриттями лише на 56%. Школи – 95,4%», - прокоментував Кончаковський.

Громади мають бути зацікавлені в тому, щоб подавати швидкоспоруджувальні укриття на близько 50 дітей, що дозволить вирішити проблему. Проте на даний рік держсубвенції по укриттях дошкільної освіти немає - слова директора департаменту освіти і науки області.

 

укриття, війна, Кременчук, дитсадки

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.