ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 13.10


Дитяча лікарня увійшла до складу обласної і стала Центром педіатричної допомоги

Полтавську обласну дитячу лікарню приєднали до обласної лікарні імені Скліфосовського - відтепер вона стала Центром спеціалізованої педіатричної допомоги.

 

Про це повідомляє ЗМІСТ із посиланням на заступницю головного лікаря з педіатричної допомоги ЦСПД Ольгу Бастаногову. За рішенням обласної ради заклад реорганізували та офіційно приєднали до Полтавської обласної лікарні імені Миколи Скліфосовського.

Що нового заклад пропонує для допомоги дітям:

 • наближення реабілітаційних послуг завдяки тому, що центр реабілітації дітей «Долонька добра» перемістився до приміщення за адресою Шевченка 34 (раніше був на Першотравневому проспекті 24 А);
 • можливість використання КТ, МРТ та сучасних лабораторних досліджень;
 • нове обладнання для діагностики хвороб шлунково-кишкового тракту та органів дихання з можливістю проведення досліджень під седацією (відеогастроскоп, колоноскоп, бронхоскоп);
 • дослідження на нейроміографі для перевірки роботи нервів та м’язів;
 • нічні електроенцефалограми для дослідження стану мозку.

Також у ЦСПД планують відкриття нейрохірургічних ліжок для дітей.

Підрозділи закладу включають дитячу консультаційну поліклініку, діагностичне відділення, центр реабілітації дітей "Долонька добра". Також працюють приймальне та педіатричне відділення, центр дитячої неврології, епілептології та орфанних захворювань, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення інтенсивного постнатального догляду. 

Стаціонар центру реабілітації "Долонька добра" дітей розрахований на 20 ліжок. Курс відновного лікування триває 14 днів.

У закладі надають допомогу дітям із порушеннями нервової системи: розладами спектра аутизму, затримкою психомоторного розвитку, сенсомоторними алаліями, захворюваннями або функціональними порушення з боку кістково-рухової системи. 

Пройти реабілітацію можна в плановому порядку безкоштовно. 

здоров'я, медицина, лікарня, діти

За темою:

 • COVID-19: минулого тижня на Полтавщині померло 13 людей
 • Полтавщина отримала понад 7000 доз вакцини від грипу
 • COVID-19: минулого тижня жертвами хвороби стали 10 полтавців
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.