ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 12.06


Дитсадочок на Алмазному хочуть продати чи обміняти на земельну ділянку

"Полтаватрансбуд", який є власником земельної ділянки, на якій розташована будівля колишнього дитячого садка, не хоче повторення "кривавої арки", а тому, не збирається зводити житловий будинок на тому місці.

Днями на засіданні містобудівної комісії Полтавської міськради знову обговорили долю колишнього дитячого садочка по вулиці Гната Хоткевича, 9.

Представник забудовника Сергій Калінін запропонував міській владі декілька варіантів вирішення питання: продати дитячий садок місту, або обміняти землю під садком на іншу земельну ділянку, де "Полтаватрансбуд" зможе таки звести багатоповерхівку, або знайти приватного інвестора, який відремонтує садочок (але, на думку Каніліна, це не рентабельно).

Забудовник оцінив дитячий садочок і земельну ділянку навколо нього в 20 мільйонів гривень (не враховуючи коштів на реставрацію). Зрештою, міська влада та пан Калінін дійшли до попереднього висновку, що обмін садочка на земельну ділянку стане найкращім варіантом угоди, повідомляє Зміст.

Члени містобудівної комісії дали доручення управлінню капітального будівництва доповісти про вільні земельні ділянки для зведення багатоквартирного будинку (а потім — для можливого подальшого обміну), а також доручили управлінню освіти все ж таки розглянути можливість викупу дитсадочка.

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року на засіданні містобудівної комісії було вкотре винесено питання про будівництво багатоповерхівки на вул. Гната Хоткевича, 9. Тоді депутат Олег Бєлоножко надав понад 500 підписів місцевих мешканців, які виступають проти нового будівництва на місці колишнього дитсадка.

Свого часу там розміщувалася приватна єврейська школа. 

влада, дитсадок, Полтаватрансбуд, Алмазний, забудова

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.