ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 08.06


У дитячому таборі "Олімпійські надії" стартувала перша зміна

6 червня відбулося офіційне відкриття першої зміни у спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Олімпійські надії". Табір розташований у привабливому місці, в селі Соснівка, Полтавського району.

"Олімпійські надії" -  єдиний табір в Полтавській області, який спеціально облаштований для оздоровлення дітей-спортсменів. 195 вихованців дитячо-спортивних шкіл Полтави різного спектру спортивного спрямування заїхали на відпочинок в першу зміну, сказано на сайті Полтавської міської ради.

Від щирого серця вітаю з початком першої оздоровчої зміни, оздоровчого сезону 2019 року. Бажаю вам добре відпочити, набратися сил, радіти нашому відпочинку, нашому спілкуванню. І щоб 21 день промайнув як 1. Хорошого нам з вами настрою, відпочинку

- привітала дітей Тетяна Тодорюк, директорка оздоровчого закладу.

Табір підпорядкований управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. В 2019 році  на здешевлення путівок для дітей-спортсменів комунальних закладів даного управління було спрямовано 2 млн.435 тис.гривень з міського бюджету.

Табір "Олімпійські надії" реальний майданчик для того, щоб наші спортсмени, навіть у літній період, не послабляли свій темп і займалися згідно їхніх програм

– сказав Олександр Глазов, депутат полтавської міської ради, якій також відвідав захід.

діти, табір, відпочинок, Олімпійські надії

За темою:

  • Прокуратура вимагає від ОТГ створити служби у справах дітей
  • Для полтавських дітлахів готують сюрпризи
  • У Лубнах склали протоколи про невиконання батьками обов’язків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.