ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:52 21.03. 2017


Дівчата з ПЗМС отримали суперника у кубковому півфіналі

21 березня у столичному Будинку футболу відбулось жеребкування півфіналів Кубка України серед жіночих команд. На цьому етапі турніру полтавська команда ПЗМС двічі зустрінеться з дніпрянками.


За підсумками жеребкування визначились наступні пари півфіналістів:
ПЗМС (Полтава) – Злагода (Дніпро)
Тесла (Харків) – ІМС-НУХТ (Київ).

Перші півфінальні поєдинки відбудуться 1-2 квітня на майданчиках команд, вказаних першими. Матчі-відповіді заплановані на 21-23 квітня. Нагадаємо, що в чемпіонаті України ПЗМС іде на другому місці, а дніпрянки — на третьому.

спорт, футзал, ПЗМС, жінки

За темою:

  • "Укрзалізниця" отримала ще три вагони, збудовані на Полтавщині
  • На Полтавщині оголосили конкурс на 25 автобусних маршрутів
  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • Топ-5 за тиждень :