ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 27.01


Діяльність райрад у Полтаві є недоцільною - Мамай

Олександр Мамай, міський голова Полтави заявив, що вважає діяльність районних в місті Полтава рад недоцільною та підтримує їх ліквідацію наступної каденції.

Про це він повідомив  26 січня на презентації бюджету Полтавської громади на 2021 рік:

 

Ми можемо на будь-яку сесію, але не пізніше, ніж за рік до виборів, внести в порядок денний і проголосувати, і скасувати районні в місті Полтава ради, це все в наших силах. Я теж це підтримую, особисто вважаю, що вони не потрібні. Тому на сесію це виносимо, але їх діяльність припиняється з наступної каденції.

Нагадаємо, Полтава – один з небагатьох обласних центрів, де районні ради й досі функціонують.

Юліан Матвійчук, депутат міськради виніс на розгляд проєкт про розпуск райрад, у яких мало повноважень та великі витрати на утримання, зокрема на зарплати голів рад та їх заступників.

На черговій 28 сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутати не підтримали проєкт рішення «Про недоцільність утворення Шевченківської, Київської, Подільської районних у м. Полтава рад.».

Загалом, рішення обранців очікуване. Раніше про те, що це рішення «не наразі» заявили представники майже всіх фракцій Полтавської міської ради. Напередодні сесії його підтримали лише на одній бюджетній комісії. Тож, результат «за» – 9, «проти» – 2, «утрималося» –15, «не голосувало» – 7 цілком очікуваний.

 

 

 

райради, розпуск, бюджет

За темою:

  • Полтавська міськрада прийняла річний бюджет
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.