ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 13.06


Для безпечного руху на трасі Полтава - Кременчук влаштовують спеціальні кишені

На шляху до Кременчука дорожники відновлюють не лише проїзну частину, а заїзні кишені на автобусних зупинках та перехідно-швидкисні смуги.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області ТОВ "Ростдорстрой" влаштовує перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія. Ці елементи проїзної частини сприяють безпечному руху автодорогами.

Компанія "Ростдорстрой", яка у 2016-2017 роках проводить ремонтні роботи на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, продовжує виконувати замовлення Служби автодоріг. Частина бригад працює над оновленням дорожнього одягу, а частина – над влаштуванням додаткових елементів проїзної частини, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Для зручності пасажирів та водіїв громадського транспорту наші підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках. Перехідно-швидкісні смуги - це додатковий елемент проїзної частини біля споруд дорожнього сервісу, на з'їздах та в'їздах до розв'язок

 — пояснює заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Згідно вимог, ці роботи проводяться разом із ремонтом проїзної частини. Перехідно-швидкісні смуги забезпечують безперешкодний рух основних транспортних потоків. Вони дозволяють автобусу чи маршрутці безпечно перестроїтися в потрібний ряд руху після виїзду з зупинки. Таким чином громадський транспорт не заважає основному потоку автівок, а пасажирами зручніше користуватися такими зупинками.

дороги, ремонт, транспорт, інфраструктура, САД

За темою:

  • Полтава зекономила на дорогах десятки мільйонів
  • Дорожники на автотрасах Полтавщини займаються розміткою
  • На Полтавщині дорожники ремонтують трасу у київському напрямку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.