ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:30 28.07

P


Для комфортних ставок варто скачати 1хБет на власні девайси

Відома міжнародна букмекерська компанія 1xBet дає своїм користувачам можливість грати не тільки через веб-сайт, а й за допомогою офіційних додатків. 

 

Відома міжнародна букмекерська компанія 1xBet дає своїм користувачам можливість грати не тільки через веб-сайт, а й за допомогою офіційних додатків. Скачати 1хБет можна на смартфони з операційними системами Android та iOS. Він працює, навіть якщо девайси трохи застарілі та не відповідають сучасним вимогам. 

Для цього треба враховувати особливості кожної платформи, адже завантаження відбувається по-різному:

  1. Androidскачати додаток 1хБет можна лише з офіційного сайту, де розміщено відповідне посилання. З Google Play зробити це не можна, адже магазин має суворі умови щодо азартних програм. Тому треба завантажити файл із сайту 1xBet, а далі встановити на власний пристрій. 
  1. iOS – на таку операційну систему знайти додаток можна в офіційному магазині App Store, де він доступний безоплатно. Клієнту залишається тільки дочекатися встановлення ПЗ на девайс та запустити його для доступу до ставок. 

У мобільному додатку користувач матиме ті самі функції, що й у повній версії, оскільки може робити ставки, поповнювати рахунок та брати участь в акціях. Тобто, завантаживши програму, клієнт не обмежується в діях та здатен виконувати ті самі завдання, що й під час роботи з офіційним сайтом БК. 

Швидка та проста 1xBet реєстрація

Щоб мати доступ до всіх функцій букмекерської контори, клієнт повинен створити особистий кабінет. В 1xBet реєстрація можлива кількома способами: в 1 клац, де треба лише обрати країну та валюту рахунку, або ж за емейл-адресою, яка вимагає вказати велику кількість даних, проте надалі клієнту не потрібно цього робити. 

Легкість реєстрації забезпечується й тим, що для неї не потрібно використовувати документи, це може знадобитися лише під час першого виведення коштів. Оформивши особистий кабінет, можна відразу робити ставки, поповнивши баланс будь-яким зручним способом. 

Якщо у клієнта виникають проблеми, він може завжди запросити допомогу у службі технічної підтримки. Співробітники зроблять усе, щоб реєстрація в 1xBet пройшла без проблем, а клієнт міг почати роботу з конторою якнайскоріше. Компанія не чинить користувачам жодних перешкод, і навіть якщо сайт недоступний – можна знайти офіційне дзеркало та зареєструватися через нього. 

1xBet завжди пропонує клієнтам високі коефіцієнти, зручні функції та широку лінію. Все це і є секретом популярності компанії, яка робить усе для того, щоб ставки на спорт приносили справжнє задоволення. 

беттінг, спорт, реклама

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.