13:02 31.12 1714
Поблизу адмінбудівлі Полтавської ОДА та облради поліцейським управління поліції охорони ГУ НП у Полтавській області вручили ключі від новеньких службових автомобілів “Нива”.
Вручали "Ниви" урочисто - перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та начальник Департаменту поліції охорони Нацполіції України Сергій Будник.
Ми впевнено можемо говорити про те, що поліція охорони розвивається. Збільшується кількість об’єктів, які ми охороняємо, зокрема мова йде й про стратегічні об’єкти. Полтавщина – одна з головних, бо корисні копалини, які видобувають на території області, потребують захисту
– наголосив генерал поліції Будник.
Десять автівок, які закупили за кошти Управління поліції охорони Полтавської області, розподілили між профільними підрозділами охорони Полтавського, Кременчуцького, Лубенського та Лубенського відділів поліції. На "Нивах" поліцейські будуть охороняти об’єкти нафтогазового комплексу.
Не розділяє оптимізму заступник голови облради Анатолій Ханко.
Схоже на те, що під ялинку нашим полтавським поліціантам під час чергової війни з москалями "Дєдушка Мароз" приніс "Ніви". МВС підтримує промисловість окупанта?
- у соцмережі задається питанням Анатолій Ханко.
Частина Полтави залишилася без води
14:00 12.04