ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 06.05


Для полтавців запрацює прописка "онлайн"

У Верховній Раді був зареєстрований революційний законопроєкт, мета якого – зробити прописку декларативною.

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України після ухвалення законопроєкту послуга стане доступною незалежно від того, який тип паспорту ви маєте, – паспорт-книжечку або ID-картку.

 

Реєстрація місця проживання – найпопулярніша державна послуга в Україні. Однак інститут прописки, який існує зараз, потребує максимального спрощення.

Буде скасовано довідку про реєстрацію місця проживання – той аркуш паперу, який були змушені носити із собою власники ID-карт. Крім того, приберуть штамп у паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв’яжуть прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона справді не є потрібною.

Завдяки ухваленню законопроєкту можна буде подати заяву про призначення пенсії та її отримання – незалежно від місця роботи чи проживання. Крім того, візит до військкомату під час зміни місця реєстрації не буде необхідним.

У межах експериментального проєкту запускаємо послугу з електронної реєстрації місця проживання в Дії за одну добу після Diia Summit у травні.

Законопроєкт розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Державною міграційною службою України за сприяння Програми EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фондом Східна Європа, і SURGe за підтримки уряду Канади.

сервіс, реєстрація

За темою:

  • Замовити страховий поліс на авто можна онлайн
  • Отримати посвідчення водія переселенцям стало простіше
  • "Амазон": секреты успешной покупки товаров
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.