ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 12.09


Для полтавок провели заняття із самозахисту

Практичні навички, психологічний аналіз та теоретичні знання здобули полтавки під час вишкілу із самозахисту "Lady Weekend".

Заняття із самозахисту для жінок відбулися за сприяння Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, у спортивно-оздоровчому комплексі «Ковпаківець».

Участь у заході взяли понад 30 полтавок.

Мета —  ознайомити жінок з видами небезпек та надати знання з необхідних основ самозахисту, завдяки яким у критичній ситуації можна виграти час, щоб вирватись та втекти від кривдника, а також з базовими знаннями психологічної готовності до самозахисту та привернення уваги до проблем насильства.

Захід відбувся в рамках конкурсу проєктів спільних заходів.

Тренерами вишколу виступили – інструктор проєкту з жіночого самозахисту, тренер з рукопашного бою та керівник ГО «Центр спеціальної підготовки "СКІФ"» - Сергій Чепіжний, інструкторка, тренерка навчально-практичного центру «Баррі» - Катерина Черневецька та психолог Обласного молодіжного центру - Наталія Панченко.

Проєкт «Lady Weekend» організовують вже вдруге.

Полтавки встигли полюбити цей інтенсив, тому охочих взяти участь було багато, але через карантинні обмеження та несприятливу епідемічну ситуацію кількість місць була обмеженою.

Учасниці протягом двох днів пройшли заняття на теми: суть самозахисту (теорія), тренування з базових прийомів самозахисту, практичне заняття-симуляцію, засоби самозахисту, правила надання домедичної допомоги у небезпечній ситуації, правила поведінки при масових скупченнях людей та відпрацьовували прийоми самозахисту.

Для ефективної рефлексії для учасниць підготували тренування з запальних танців з тренером Валерієм Буликом, а ввечері – відпрацьовували тактичну поведінку в командній грі з імітацією збройної сутички «Лазертаг».

Також для полтавок організували атмосферну вечірню ватру. Серед іншого, тренер підготував спеціальне тренування стрільби з арбалета та пістолета.

Організатори відзначають, що самозахист – це не панацея і не стовідсоткова впевненість, що тепер нічого не варто боятися, але це шанс використати ці знання і навички в ситуаціях, від яких ніхто не застрахований, повідомляє Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ДКМС міськради Полтави.

вишкіл, жінки, самозахист

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.