ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 12.12


Для утримання місцевих доріг заготовили понад 22 тонни посипкових матеріалів

У межах підготовки до осінньо-зимового періоду та забезпечення посипки місцевих доріг протиожеледним матеріалом заготовлено 22520 тонн 15% піщано-сольової суміші, що становить 75% від загальної потреби на сезон.

 

Планується задіяти 225 одиниць спеціалізованої техніки. Про це на апаратній нараді в ОВА повідомив в.о. директора Державного підприємства "Агентство місцевих доріг  Полтавської області" Михайло Суржко.

За його словами, за кожною територіальною громадою закріплено відповідальну субпідрядну організацію, яких на разі 13. Із метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, погіршення погодних умов та інформування про них, в Агентстві під час осінньо-зимового періоду 2022/23 року налагоджено цілодобову роботу диспетчерської служби.

Також "Агентство місцевих доріг Полтавської області" розіслало листи всім територіальним громадам області з пропозицією співпраці в осінньо-зимовий період та забезпечення фінансування і належного зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

дороги, САД, проїзд, транспорт, влада, зима, гроші

За темою:

  • Полтавці найчастіше скаржаться на якість доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.