ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 30.09


Для жителів Харківщини будують модульне містечко на Полтавщині

Сучасне модульне містечко знаходитиметься на ділянці в Білицькій громаді Полтавської області. Перший будинок уже побудований і розрахований на родину з чотирьох людей: двох дорослих та двох дітей.

Будинок   повністю укомплектований. У модульному будинку передбачено опалення, за рахунок того, що приміщення невелике, воно зможе економно опалюватися.

"Це невеличкий будиночок на 14 з невеликим квадратних метрів. Але ідея полягає в тому, що він повністю укомплектований. Він має санвузол, невеличку дуже компактну кухню. Ми розуміємо, що на такій площі дуже розгулятися не вийде, але там все є. Тобто родина маленька — я розраховував на двоє дорослих та двоє маленьких дітей — може достатньо комфортно там проживати якийсь період ", — сказав один з ініціаторів проекту, волонтер та підприємець Сергій Гірка.

Волонтери та представники Білицької громади підписали меморандум про співпрацю.

ОТГ надала земельну ділянку в центрі селища.

"Є там поряд усі комунікації, які необхідні для того, щоб розмістии це містечко, ці будиночки, та зручності — аби це не були великі затрати, щоб це було поряд", — каже голова Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області Микола Скрильник.

Приблизна вартість такого будинку у Білицькій громаді складає 500 000 гривень.

Гроші на будівництво шукають в інвесторів ініціатори створення модульного містечка — волонтер громадської організації "Ваш театр" Владислав Кульов і волонтер та підприємець Сергій Гірка.

Однак ця соціальна ініціатива передбачає, що переселенці самі допомагатимуть волонтерам шукати інвесторів, – інформує видання Харків тудей

житло, переселенці, будівництво

За темою:

  • В опішнянській школі житимуть переселенці
  • На Полтавщині військовим передали 20 житлових модулів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.