13:20 12.05

Дмитро Різник зіграв за національну футбольну збірну

Воротар полтавської "Ворскли" Дмитро Різник зіграв один тайм у складі головної футбольної команди країни - збірної.

Національна збірна України з футболу 11 травня з рахунком 2:1 обіграла в гостях німецьку "Боруссію" (Менхенгладбах) у першому контрольному матчі в рамках підготовки до плей-офф відбору до чемпіонату світу-2022 та поєдинків Ліги націй. За Україну забивали молоді таланти - Михайло Мудрик (на фото) та Олександр Пихальонок.

Другий тайм ворота української збірної захищав голкіпер ворсклян Дмитро Різник - і не пропустив.

На благодійний матч (зібрані кошти пішли на підтримку України) нашіфутболісти вийшли в футболках із новим дизайном. На них зображені кордони України, виділені прапорами країн, які допомагають українському народу під час військового вторгнення з боку росії. Перед грою стадіон "Боруссія Парк" разом зі співачкою Христиною Соловій заспівав гімн України. Для українських уболівальників організатори матчу виділили 10 тисяч безкоштовних квитків.

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Степаненко (к) (Піхальонок, 75), Мудрик (Булеца, 69), Шапаренко (Сирота, 79), Буяльський (Бондар, 46), Бєсєдін (Гармаш, 69).

Запасні: Пятов, Довбик. Тренер: Олександр Петраков.

Наступні контрольні матчі збірна України зіграє 17 травня (проти італійського "Емполі") та 18 травня (проти хорватської "Рієки").