ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 01.01


До 112-ї річниці з дня народження Бандери центром Полтави пройшла смолоскипна хода

Центром Полтави ввечері 1 січня пройшла традиційна смолоскипна хода на честь річниці з дня народження провідника українських націоналістів Степана Бандери.

 

Сотня людей зі смолоскипами та переважно свободівськими та червоно-чорними прапорами в руках пройшли вулицею Соборності від ТЦ "Злато Місто" до пам'ятника Іванові Мазепі на Соборному майдані. Колону супроводжував один автомобіль патрульних поліцейських та піший загін правоохоронців. 

Хода відбулася спокійно, ніяких ексцесів не було зафіксовано.

"Бандера не просто людина - це символ та приклад того, що ніколи не можна здаватись. Коли дві потужні тоталітарні імперії рухалися на наші землі, він казав, що не можна сподіватися на допомогу потенційних союзників - наша сила живе всередині нас самих... В Україні має бути потужний середній клас із чіткою позицією, лише так ми зможемо стати на рівень розвинених європейських держав, а маючи такий природній та людський ресурс - стати найзаможнішою країною Європи - для цього потрібно лише знищити раба в своїй голові", — вважає свободівець, депутат міськради Юліан Матвійчук (на фото).

У Полтаві вдев'яте відсвяткували день народження Бандери смолоскипною ходою. Вперше акцію провели у 2012 році.

Степан Бандера, історія, хода, пам'ять, Свобода

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.