ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 02.11


До будинків жителів 109-го мікрорайону Полтави почали подавати тепло

У будинках жителів 109-го мікрорайону Полтави другого листопада увімкнули опалення. Тепло подають від котельні обласного комунального підприємства "Полтаватеплоенерго", - розповів речник установи Олександр Циганок.

 Тепло в оселі більш ніж п’яти тисяч жителів 109-го мікрорайону почали подавати 2 листопада від 10-ї ранку за допомогою котельні підприємства «Полтаватеплоенерго».

За допомогою цієї котельні півтора десятки будинків мікрорайону опалюватимуть до 1 грудня, розповів Суспільному речник «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Для цього від міського «Полтаватепло» потрібна повна передоплата за надані послуги. А ще – додаткові об’єми природного газу.

"Оскільки споживачем теплової енергії від «Полтаватеплоенерго» є не населення, а саме комерційна організація «Полтаватепло», то і той газ, який ми закупляємо і будемо генерувати теплову енергію, він відповідно, як для комерційних організацій. Для комерційних організацій вартість природного газу в листопаді становить 36,4 гривні за кубічний метр", - каже речник обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Різницю у тарифі має компенсувати міська рада. Це на умовах меморандуму між обласною адміністрацією, міською та обласною радами. Його підписали 1 листопада.

"Місто буде компенсувати різницю в тарифах згідно з меморандумом, який був підписаний. Кошти ми вже виділили на минулій сесії 16 мільйонів.

Цих коштів вистачить для різниці в тарифах поки що до нового року. А коли буде закладатися бюджет на наступний рік, тоді виділимо додатково ще кошти", - розповів полтавський міський голова Олександр Мамай.

комуналка, тепло

За темою:

  • 15 млн гривень з бюджету і "Полтававодоканал" готовий відновити нормальне водопостачання
  • Власникам житла, які прихистили переселенців, компенсують оплату комунпослуг
  • "Міськсвітло" заощадило 1,2 млн гривень на обслуговуванні системи спостереження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.