ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 09.08


До Дня будівельника у Полтаві відкрили меморіальну дошку Ландарю

У Полтаві до свята урочисто відкрили меморіальну дошку її почесному громадянину, заслуженому будівельнику України Олексію Ландарю.

Пам'ятна дошка з'явилася на фасаді будівельної компанії, яку Олексій Ландар незмінно очолював протягом кількох десятиліть, аж до відходу у вічність минулого року. Присутні на урочистостях із нагоди відкриття меморіальної дошки рідні, друзі, колеги, небайдужі земляки нагадали про те, що під керівництвом знаного будівничого в обласному центрі спорудили понад 700 тисяч квадратних метрів житла, звели знакові для міста об'єкти, повідомив Голос України.

Зокрема, було відбудовано Свято-Успенський кафедральний собор ПЦУ, споруджено підземний торговельно-розважальний комплекс "Злато місто", палац дозвілля "Листопад", дві церкви у приміських селах та багато житлових будинків. Причому більшість із них зводилися в часи економічної скрути, коли чимало інших будівельних компаній узагалі скорочували штат чи припиняли існування. При цьому Ландар не лише зумів зберегти трудовий колектив, а й істотно наростити його потужності, перетворити на сучасне підприємство.

пам'ять, історія, будівництво, Олексій Ландар

За темою:

  • У Полтаві встановлять меморіальні дошки ще чотирьом полеглим захисникам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.