ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:50 22.06


До Дня Конституції у Полтаві відкрили документальну виставку

У будівлі Полтавської облдержадміністрації відбулося урочисте відкриття документальної виставки з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

 Експозиція розміщена у холі облдержадміністрації під назвою “Конституційний процес: мовою документів”.

Тут продемонстровані важливі документи тих часів і вирізки з газет та світлини новітнього періоду України з Майдану та зони АТО.

Виставка складається з трьох розділів.

У першому розділі представлено копії документів, які свідчать про розвиток політико-правової думки та українського конституціоналізму наприкінці ХІХ – першій чверті ХХ сторіччя.

Документи другого розділу розповідають про розвиток конституціоналізму у радянський період. У цьому розділі представлено копії Конституцій УРСР 1919, 1929, 1937, 1978 років, інформації вищого партійного керівництва республіки про так зване всенародне обговорення та схвалення населенням “Основного Закону УРСР” (1936 та 1978 років), витинки  місцевих періодичних видань довоєнного періоду.


Третій розділ розповідає про соціально-політичні перетворення 1980-х — 1990-х років, розвиток конституційного процесу у перші роки незалежності України та про сучасне суспільно-політичне життя країни та області.

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року. 

Конституція, виставка, держархів

За темою:

  • У Полтаві експонують виставку "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921"
  • У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва
  • До дня добровольця у Полтаві відкриють виставку військового журналіста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.