ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:32 21.01


До Дня Соборності відбулися фотовиставка, круглий стіл та виставка речей із АТО. ФОТО

День Соборності України почали відзначати сьогодні, провівши круглий стіл та організувавши документальну і фото виставку. На останній показали не лише фото, а й артефакти із зони АТО.

Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА Будинок в Авдіївці/Фото Олега ЖУРАВЛЬОВА

Засідання "круглого столу", присвяченого Дню Соборності України, відбулося в Полтавській обласній адміністрації сьогодні. На ньому були присутні лідери громадських організацій, викладачі полтавських вузів, волонтери, ветерани АТО. Також за активну роботу відзначили волонтерів, прослухали історичну лекцію.

У Державному архіві відкрили документальну виставку "Полтавщина в Українській революції 1917-1921 років", де показали документи, друковані матеріали, карти і світлини тогочасних подій.

А у Краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка "На лінії вогню" капітана батальйону "Полтава" Віктора Лєбєдєва. На ній представили кілька десятків фотографій із життя 16-го окремого мотопіхотного батальйону. Також на виставці продемонстрували артефакти, зібрані бійцями і привезеними до Полтави із війни.

Лесь ГАВРИЛОВ

виставка, Соборність, свято, круглий стіл, Злука

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.