ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 09.12


До дня захисту тварин полтавці провели флешмоб.ВІДЕО

У Полтавській обласній бібліотеці пройшов флешмоб — виставка малюнків та бесіда з дітьми на тему "Ми відповідаємо за тих, кого приручили".

 Основна мета заходу —  привернення уваги до проблем безпритульних тварин. Незвичайний флешмоб приурочили до Дня захисту тварин, який світ відзначає 10 грудня.

Окрім танців та співів, діти шкіл міста підготували виставку картин на тему "Ми відповідальні за тих, кого приручили".

Для учасників заходу – це не просто слова, майже кожен з них має тварин вдома та допомагає тим, у кого ще немає господаря.

Організатори заходу доклали усіх сил, щоб донести полтавцям меседж про допомогу безпритульним тваринам та нагадали про відповідальність за тих, кого приручили.

Звісно, ті діти, які брали участь в усіх цих заходах, до цього ще був місячник доброти, коли діти привозили у пункт перетримки корм, іграшки, теплі речі, будували годівнички, забирали додому тварин. Я впевнена, що ці діти ніколи не будуть жорстокими. Загалом, кажуть ініціатори таких заходів, останні допомагають зробити світ кращим

- сказала Майя Матвєєва, голова наглядової ради ПОБО ЦЗЖП "Юний Європеєць"

 

Як повідомляє Мisto-tv.poltava, торік силами волонтерів та небайдужих до тварин було встановлено банер із закликом поважати права тварин, стерилізовано понад 500 безпритульних собак та котів. Щодня тваринам активісти знаходять нових люблячих господарів.  

тварини, акція, флешмоб, діти, виставка малюнків

За темою:

  • У ліс під Полтавою випустили 150 оленів
  • Полтавців запрошують на планову імунізацію домашніх тварин
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.