ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 14.11


До Дня збройних сил полтавців запрошують на літературний конкурс

 До Дня Збройних Сил України та Дня Сухопутних військ України полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить літературний конкурс "Просто подвиг".

Організатори запрошують до написання поетичних та прозових творів усіх: військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, їхніх родичів, волонтерів, школярів з усієї Полтавської області та усіх, хто бажає поділитися унікальними історіями та фактами про українських військовослужбовців.

Літературний конкурс обласного масштабу, присвячений українським воїнам, проводиться у регіоні вперше - розповідає його ініціатор та один з організаторів Роман Істомін.

Роман Істомін, начальник прес служби ТЦК та СП:
-Задумка полягає в тому, щоб розкрити якісь, можливо, невідомі подвиги людей. Звичайні, прості подвиги, про які люди знають, але не розповідають. Бо не вважають, що це щось надзвичайне. А насправді таких вчинків дуже багато. І люди, які далекі від цього, вони вважають це справжнім подвигом

На конкурс «Просто подвиг» приймають твори у 3-х номінаціях: «Поетичний твір», «Проза» та «Дитяча творчість».

Діти, учні навчальних закладів, вони можуть не знати про такі вчинки, тому що вони далі від війни, ніж дорослі. І тому крім таких розповідей ми приймаємо розповіді, яким діти уявляють подвиг. Що для дитини подвиг. Це може бути навіть не обов’язково військовий подвиг. Тому що це все ж таки літературний твір. Але так чи інакше участь у конкурсі можуть взяти абсолютно усі

Хоч конкурс і літературний, але якщо вони виявлять бажання, то можуть і намалювати.

Тож, якщо ви бажаєте поділитися фактами та історіями про мужність та відвагу українських військових, організатори запрошують надсилати свої поетичні та прозові твори до 1 грудня на електронну адресу Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Для тих учасників, які посіли 2, 3 місце - це будуть грамоти, за перші місця передбачені цінні подарунки, які саме - ми поки що вам не скажемо.

Докладніше про умови та етапи проведення літературного конкурсу «Просто подвиг» можна прочитати на офіційній сторінці ТЦК та СП у Facebook

конкурс, література, армія

За темою:

  • Полтавці обговорюють, в якому районі міста найгарніша ялинка
  • Полтавцям пропонують дарунки за світлини страв свят-вечері
  • Найкращою світлиною Полтавщини став знімок Більського городища
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.