ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 18.10


До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Полтаві провели квест

Тематичний квест "Розпізнай небезпеку вчасно" провели для вихованців Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ст."Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" ім. Софії Русової.

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Захід було організовано до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначають сьогодні, 18 жовтня.

На жаль, проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави.
Сьогодні, вкрай важливо навчити дітей розпізнавати загрозу, знати, як діяти в ситуації ризику, знати правила безпеки, які вбережуть від потрапляння в рабство та бути обізнаними у цьому питанні.

Саме тому усі завдання квесту "Розпізнай небезпеку вчасно", який підготували у Полтавському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, були пов'язані з темою торгівлі людьми.

45 старшокласників, розподілившись на команди, вчилися виготовляти інформаційні плакати, дізнавалися про особливості створення профілактичних матеріалів, перевіряли себе на знання теорії з даної тематики, складали рекомендації тим, хто планує виїхати на заробітки за кордон.

Крім того, з'ясовували, які групи населення є групою ризику і, ймовірно, можуть стати жертвами торгівців людьми, розігрували сюжетні історії, обговорювали їх та визначали помилки, які призвели до трагічних подій у житті героя історії, надавали поради, щоб можна було уникнути подібних ситуацій.
 

квест, торгівля людьми

За темою:

  • Харків, Київ та Запоріжжя забрали нагороди мотоквесту під Полтавою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.