ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 11.05


Полтавських випускників закликали не запускати кульки, а посадити дерева

"Повітряні кульки - летючий непотріб! Не запускати повітряні кульки, а посадити дерева!", - закликають випускників шкіл та дитячих садочків.

Чи знають люди, куди летять повітряні кульки після того, як їх відпустили в небо? Ці гумові залишки знаходять у природі як сміття — тварини поглинають кульки і потім гинуть. Риби ковтають весь бруд і також гинуть.  Здавалося б така радість, така краса, але насправді вона дуже сильно руйнує екологію.

 

 

Альтернативна традиція, яка доволі цікава і разом з тим, корисна для довкілля. Випускникам радять висаджувати дерева, які символізують турботу про природу.

До заклику приєдналися полтавці і надіслали відкрите звернення до освітян, не використовувати повітряні кульки під час свят.

 Так, активісти пропонують полтавським дошкільним та середнім навчальним закладам, зокрема випускним класам,  під час святкування останнього дзвоника та випускного, й започаткувати нову традицію висадки дерев на честь кожного випуску.

Одночасно в навколишнє середовище випускаються сотні тисяч кульок, а отже сміття. Опиняючись у природі, вони стають яскравою здобиччю для тварин та птахів, які від цього гинуть; аерозолі, які використовують для надування руйнують озоновий шар. Від потрапляння крапель сухого спирту в очі можна залишитись можливості бачити.

Також це зекономить кошти батьків, адже дві гелієві кульки для однієї дитини (одну запустити в небо, інша щоб дитина не плакала) коштують близько 80 грн.

свято, випускні, екологія, повітряні кульки, звернення, дерева

За темою:

  • У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
  • Полтавці святкують День міста
  • Полтава готується до Дня міста: офіційна програма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.