ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 06.12


До кінця року на Полтавщині встановлять централізовану систему відеоспостереження

У межах проєкту “Безпечна Полтавщина” до кінця року обладнають ще 25 відеовузлів, загалом - 42 відеовузли. На кожному – буде по три камери, які фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, їхній маршрут, тощо.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Продовжуємо створювати “Безпечну Полтавщину” – перше в області централізоване відеоспостереження. В регіоні вже встановили 17 відеовузлів, на кожному з яких розміщені по дві-три камери – нещодавно прийшла чергова партія техніки. Всього цьогоріч плануємо обладнати 42 відеовузли, але це не означає, що “Безпечна Полтавщина” буде складатися тільки з них. До цієї системи централізованого відеоспостереження зможуть підключатися камери територіальних громад чи навіть камери на ваших будинках. Правоохоронці, рятувальники й інші служби одночасно отримають “очі” по всій області”, – зазначив Олег Синжгубов.

Наприклад, водій автомобіля тікає з місця аварії. Правоохоронці бачать на камері номер автівки, вбивають у базу, вона одразу видає маршрут, яким рухалося або рухається в режимі реального часу авто. Загалом така система дає змогу попереджати та розкривати злочини незалежно від місця їх скоєння, удосконалювати антитерористичний захист, оперативно реагувати на надзвичайні події та координувати їх ліквідацію.

За словами голови ОДА, “Безпечна Полтавщина” стане найбільшим проєктом із цифровізації регіону.

“Так поступово втілюємо в життя Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки, яку презентували на початку року”, – додав Олег Синєгубов.

 

безпека руху, відеофіксація

За темою:

  • На Полтавщині знайшли сучасні міни й артснаряди
  • У лісі на Полтавщині виявили та знешкодили артснаряд
  • У Горішніх Плавнях всі діти навчатимуться у школах
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.