ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 13.12


До кінця року планують завершити ремонт траси по Харківському шосе

Ремонт дороги на відрізку автотраси Київ-Харків-Довжанський по вулиці Харківське шосе, розпочали у листопаді 2018 року, наразі там укладають фінальний шар асфальтобетону. Завершити планують до кінця наступного тижня.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Сьогодні, 13 грудня, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов перевірив хід робіт на цій ділянці траси.

"Ремонтують дорогу на умовах співфінансування з місцевою владою. Планувалося, що кошти витрачатимуться порівну: 50% місто, 50% область. Однак бюджет Полтави не витримує таке навантаження. Тому ми трохи запізнилися з завершенням робіт",

– сказав Олег Синєгубов.

Також, очільник області додав, що питання ремонту даної ділянки – на особистому контролі в Президента України.

Наразі триває завершальний етап роботи - укладають асфальтобетон. Підрядник використає 800 тонн щебенево-мастикового асфальтобетону. Цей матеріал застосовується для будівництва автомагістралей. За проєктом шар ЩМА укладуть товщиною від 4 до 5 см. Товщина конструктивних шарів дорожнього одягу – від 49 до 68 см, залежно від способу зміцнення геотекстилем і георешіткою. 

На ремонт дороги Київ-Харків-Довжанський витрачено майже 90 мільйонів гривень. Загальна вартість робіт – 200 мільйонів.

Ділянку дороги в напрямку Києва розпочнуть ремонтувати навесні 2020 року. Як зазначив Олег Синєгубов, відповідні кошти вже заклали в обласний бюджет. Планують залучити міські й державні кошти.

"Ми звертатимемося до Кабміну з проханням, щоб надали фінансову допомогу. Це транспортна артерія загальнодержавного значення. Лише місцевими коштами, напевно, це питання не зможемо вирішити", – сказав Олег Синєгубов.

автотраса, дорога, ремонт, Олег Синєгубов, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.