ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 08.09


До осель полтавців повернули гарячу воду

Після того, як 6 вересня відключили від газопостачання 5 котелень підприємства «Полтаватеплоенерго» та містяни опинилися без гарячої води, в Полтавській ОДА скликали термінову нараду, щоб повернули гарячу воду.

Про це розповідають у пресслужбі «Полтаватеплоенерго».

 Олександр Циганок - речник ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:
- Пізно увечері була зібрана в ОДА розширена нарада, на яку були запрошені представники «Полтаватеплоенерго», «Полтавагаз», обласної ради і очільники Полтавської ОДА. Було розглянуте питання якнайшвидшого відновлення послуги врегулювання взаємин між підприємствами-надавачами послуг. За результатами наради було досягнуто.Домовленостей щодо того, що не пізніше, ніж упродовж сьогоднішнього дня, на всіх наших об’єктах буде відновлене газопостачання, а гаряча вода повернеться до осель полтавців.

Натомість підприємства «Полтаватеплоенерго» та «Полтавагаз» розроблять схему поступового погашення наявної заборгованості та розраховуватимуться відповідно до неї.

Перший платіж відповідно до цього. Тож полтавські споживачі знову отримають гаряче водопостачання в своїх оселях

Нагадаємо, підприємство «Полтаватеплоенерго» має заборгованість понад 55 млн грн. перед підприємством «Полтавагаз». Причиною боргу, що накопичився за 2,5 роки, полтавські теплоенергетики називають незбалансованість тарифів на послугу транспортування газу. 

Полтаватеплоенерго, відключення

За темою:

  • Полтавцям тимчасово відключили гарячу воду
  • Полтавщина, на думку чиновників, готова до зими на 90 відсотків
  • У Полтаві відключили гаряче водопостачання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.