ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 16.03


До парламенту звернення щодо позачергових виборів міського голови Полтави не надходило

Нинішній секретар міськради Полтави Олександр Шамота завіряв, що лист про перевибори у місті відправив у вересні торік. Проте, до Верховної Ради України звернення щодо позачергових виборів мера не надходило.

Таку відповідь журналісти UA:Полтава отримали на інформаційний запит.

Натомість, у міській раді кажуть, що згідно з законодавством України, протягом двох тижнів відправили відповідну інформацію до Верховної Ради України щодо припинення повноважень колишнього міського голови Олександра Мамая.

Верховна Рада мала в 90-денний строк із дня припинення повноважень розглянути це клопотання та призначити позачергові вибори.

Від дати, вказаної на документі Шамоти минуло вже 166 днів.

Проте станом на 12 березня 2019-го року на розгляд Верховної Ради України, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування не надходило в установленому порядку офіційних документів з Полтавської міськради про призначення позачергових виборів міського голови.

Офіційна кореспонденція між державними органами влади відбувається не через «Укрпошту», а через спеціальний зв’язок, тож складно уявити, щоб офіційне звернення загубилось.

Якщо ВР не отримала звернення, то Полтавська міська рада зобов’язана звернутися до Верховної Ради з відповідним клопотанням. Щодо обов’язку ВР в 90-денний строк призначити перевибори – це також імперативна норма без покарання.

Немає покарання за не призначення, тому що не зрозуміло, кого карати.

Нагадаємо, 14 вересня 29 депутатів міської ради Полтави проголосували за усунення Олександра Мамая із посади голови.

 

Олександр Шамота, призначення виборів. звернення

За темою:

  • У Полтаві можуть призначити начальника військової адміністрації
  • Проти полтавського Мамая на сайті президента з’явилася петиція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.