ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 28.11


До Полтави їде "ART Терапія"

До Полтави їде MONATIК з великим благодійним туром «ART Терапія». 14-го грудня на сцені ПД «Листопад» з ексклюзивною виступить популярний виконавець.

Цими концертами співак продовжує збирати кошти на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення окупантів.

Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових територіях для  військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює Україну на всіх фронтах.

 

Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами “Наше радіо”, “МУЗВАР” та Музичний телеканал “М1”.

«Всім Людям хто приходить на концерти і стає частиною ART Терапії – дуже дякую, ви неймовірні!», - говорить Monatik.

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія.

Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що стали хітами; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців.

Тур MONATIK “ART Терапія” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.

Концерт, ПД «Листопад», «ART Терапієя», MONATIК

За темою:

  • Президентський оркестр зіграв на Полтавщині концерти “З Україною в серці”
  • До Полтави в лютому завітає Національний президентський оркестр
  • "Шикидим", "Білі черемхи" і "Різдвяні історії"! Віктор Павлік у неділю виступить у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.