ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 05.11


До Полтави на літературний вечір приїде Юрій Андрухович

В рамках туру Україною до Полтави на літературний вечір приїде Юрій Андрухович.

 

В рамках туру Україною до Полтави на літературний вечір приїде Юрій Андрухович

Читання та розмови за участі Юрія Андруховича ― поета, прозаїка, перекладача, есеїста, музиканта ― відбудуться у трьох українських містах: Києві (10.11), Полтаві (11.11) та Харкові (12.11).

-Харків я обіцяв собі відвідати за першої ж нагоди від самого початку вторгнення, ― розповідає Юрій Андрухович. ― Харків і Маріуполь, але з другим це (поки що) неможливо. З Харковом мене так багато всього пов’язує, що без нього ніяк. Полтава ― бо без неї теж ніяк. Особливо коли їдеш із Харкова до столиці. Без якої теж ніяк, тому що вона ― Київ. Читатиму зовсім нові тексти, яких ще ніхто не чув і не знає. До скорої зустрічі!

У Полтаві літературний вечір Юрія Андруховича відбудеться у п’ятницю, 11 листопада 2022 року, о 17:30 в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка (вул. Європейська, 5, Велика виставкова зала) за підтримки Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради.

Модератор заходу ― Президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ та видавець Святослав Померанцев ― поспілкується із Юрієм Андруховичем про творчість письменника під час війни, про культурну дипломатію України, активним учасником якої є автор, про майбутнє української літератури.

Вхід на захід – вільний. Більше інформації – на сторінці MeridianPoltava


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.