ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 23.10


Наставники позашкільних закладів з усієї країни відвідали Полтавщину

Позашкільні заклади Полтавщини приймали колег з усієї України протягом трьох днів жовтня.

Полтавщина приймала Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва на тему «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю».

Організаторами заходу виступили Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.

Програма семінару дозволила учасникам ознайомитися з кращими напрацюваннями і здобутками декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва позашкільних навчальних закладах Полтави: ОЦЕВУМу, Палацу дитячої та юнацької творчості, Міського центру позашкільної освіти, де для гостей підготували та провели презентації закладів, фахові майстер-класи, столи з обміну досвідом тощо.

Також два дні педагоги переймали досвід колег з Диканського і Опішнянського Будинків дитячої та юнацької творчості, Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному», Решетилівського художнього професійного ліцею. Відвідали гості Полтавщини «Гоголівські місця» у Диканьці, Музей українського весілля у селі Великі Будища, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, художні промисли «Оберіг» і «Соломія» у Решетилівці.

Учасники семінару-практикуму за час його проведення здобули нових знань та отримали естетичну насолоду від спілкування з колегами і однодумцями. 

досвід, семінар, педагоги, позашкільна освіта

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.