19:00 28.04 1126
Полтаву відвідали представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та дипломати з Хорватії, Данії та Польщі. Мета візиту — ознайомитися з наслідками російських ракетних та дронових атак і обговорити допомогу громаді.
Під час зустрічі гостям розповіли про виклики, які стоять перед Полтавою: втрати серед місцевого населення, руйнування житла та необхідність відбудови.
Нині громада прихистила понад 45 тисяч внутрішньо переміщених осіб, а також мешканців, чиї домівки були зруйновані або пошкоджені внаслідок обстрілів.
Через обмежені ресурси місцева влада звертається до міжнародних партнерів із проханням про допомогу у відновленні інфраструктури та підтримці постраждалих.
Росія запустила КАБ у напрямку Полтавщини
11:15 20.10
Погода в Полтаві: у понеділок прогнозують дощ
19:30 19.10
Ще п’ять шкільних автобусів передали громадам
16:30 18.10