ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:32 26.12


До Полтави привезли вагон гуманітарки для лікарень

Ліжка, палиці, шафи, матраци, візки й інше обладнання для лікарень привезли до Полтави. Волонтери розвантажили вагон гуманітарки і доправлять її до медустанов міста.

Гуманітарну допомогу збирали у країнах Європи. Долучився до роботи благодійний фонд "Нова країна" зі Львова і його представник Ростислав Макуха, який раніше передавав українським військовим каски та бронежилети з Польщі. Донори - Марбур Обоз (Німеччина), Клівленд майдан асоціація (США).

Доставку до Полтави 45 кубометрів гуманітарки організував Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міськради (від ВО "Свобода"). На Південний вокзал прибув причіпний вагон, який вранці розвантажии волонтери.

Вантаж уже розмитнили, з понеділка розподілятимуть гуманітрку між установами. Отримані речі розподілять між чотирма полтавськими лікарнями: Полтавська центральна районна клінічна лікарня; Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського; Полтавська обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики; Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.