ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 12.05


До Полтави завітає Ада Роговцева

7 червня в рамках ІІ Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Poltava" у театрі імені Миколи Гоголя відбудеться творчий вечір Ади Миколаївни Роговцевої.

Проведе вечір відома акторка разом із Катериною Степанковою та Володимиром Маляренком.

Початок о 19:30.

Вхід — вільний.

 Нагадаємо, Роговцева входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Акторка, інтелектуалка, громадська діячка — приклад для багатьох акторів.

Ада Миколаївна пов’язана з Полтавою, адже свого часу навчалася у 10 школі.

Ада Роговцева — народна артистка УРСР (1967), Народна артистка СРСР (1978). Герой України (2007).  Входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Навчалась в школі № 10 у Полтаві, з 1954 по 1959 рік — у Київському театральному інституті імені Івана Карпенка-Карого. З 1958 року — артистка Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, де пропрацювала понад 35 років. Після відходу з Київського національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки гастролює з концертними програмами та камерними театрами. Професор Національного університету культури, викладає в Київському театральному інституті ім. І. К. Карпенка-Карого.  Є членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
творчий вечір, Ада Роговцева

За темою:

  • У Полтаві обговорили культурну та економічну співпраці з Литвою
  • У Полтаві добудували обласний кардіоцентр 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.