ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 29.11


До Полтави завітає відомий письменник і поет Юрій Іздрик 

 

У неділю, 4 грудня 2022 року, о 18:30 у Полтавській обласній філармонії (вул. Гоголя, 10) відбудеться літературний вечір відомого українського письменника Юрія Іздрика. Вхід на захід — вільний, а додати собі нагадування можна за посиланням

Популярний автор читатиме улюблені вірші українців, зокрема і з одного з найновіших видань – поетичної збірки-фотоальбому "NAKED ONE", що побачила світ у видавництві "Meridian Czernowitz" у 2020 році у співпраці з київською фотографкою Настею Тєліковою. "Ця книжка — своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу. Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one", - заявив Іздрик. Книжка вміщує серію ню-фотопортретів митця та його вірші.

За словами самого Іздрика, він не часто вилазить зі своєї "мушлі" – калуської квартири і вже давно провадить усамітнене життя. І не любить подорожувати. Тому тур містами України з публічними виступами — непересічна подія для поціновувачів літератури загалом та творчості Юрія Іздрика зокрема.

 - Часто згадую наш тур із Юрієм Іздриком та Іриною Цілик по 27 містах України в 2016-му році, — розповідає видавець та президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. — Іздрик називав той тур "Прощання з Україною" та обіцяв більш ніколи не мандрувати з поетичними виступами. Я радий, що зміг витягнути класика у мінітур по малому західному колу. Юрія везу особисто, як і інших учасників Літературної мережі. Книжки також будуть при мені, як і завжди...

Організатор вечора — "Meridian Poltava". Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту "Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні" за ініціативи Міжнародної літературної корпорації "Meridian Czernowitz". Проведення проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за ініціативи Полтавської обласної ради.

культура, література, Юрій Іздрик, Meridian Poltava

За темою:

  • Наталія Могилевська: "Вистава "Я вдома" лікує наші серця"
  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Три тисячі років: у заповіднику на Полтавщині бабаки викопали уламки древнього посуду. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.