ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 20.03


До Полтави завітала мандрівна історична виставка

До Полтави завітала мандрівна експозиція "Українська повстанська армія – відповідь нескореного народу". Тут представлені тематичні стенди з унікальними фото, розсекречені документи, мапи та інфографіка.

Плакати на стендах умовно розділені на два напрями – боротьба повстанців проти нацистського та проти комуністичного режимів.

Через лави Української повстанської армії пройшло близько 100 тисяч осіб, осередки армії у більшості знаходилися на території сучасної західної України, проте підпілля організації українських націоналістів діяли на всій території країни. Саме з нагоди 75-ої річниці з дня створення УПА Український інститут національної пам'яті, Центр дослідження визвольного руху, Національний музей-меморіал "Тюрма на Лоноцького" та Галузевий Державний архів Служби безпеки України створили експозицію "Українська повстанська армія – відповідь нескореного народу".

Виставка, яка складається з 24 тематичних стендів, які присвячені двом частинам боротьби Української повстанської армії. Червоними кольорами виділені стенди, які розповідають про боротьбу Українських повстанців з нацистським режимом. А "зелена" частина експозиції точно передає атмосферу безкомпромісної боротьби повстанців з комуністичним режимом.

Виставка подорожує Україною, і тепер потрапила до полтавського Краєзнавчого музею.

Виставку експонуватимуть до кінця березня, далі ж стенди проекту демонструватимуть в інших районних центрах Полтавщини.

виставка, Українська повстанська армія, музей

За темою:

  • "Мистецтво за фіранками". Полтавців запрошують на першу персональну виставку Ольги Коби
  • У Полтаві відкрилася "Майстерня графіки"
  • У Полтаві презентували "Таїну Граалю" Олега Мінгальова
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.