ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 18.05


До Полтави завітали члени Трейд-Клубу

До Полтави завітали представники Трейд-Клубу. Ця організація об’єднує керівників та співпрацівників торгово-економічних відділень майже 60 посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Керівництво Полтавської ОДА представляв перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький та керівники обласних департаментів та відділів.

З гостями – представниками посольств Ізраїлю, Болгарії, Литви, Канади, Угорщини тощо, господарі розмовляли через перекладача з англійської.

За останні роки, зазначили представники влади, Полтавщина також успішно впроваджує реформи та нові моделі співробітництва. Зокрема, в області діють 285 підприємств, які постійно розширюють свої потужності шляхом реалізації інвестиційних проектів.

Представники Трейд-Клубу зазначили, що вивчать умови реалізації нових інвестиційних проектів.

 Полтавщина вигідно вирізняється від інших регіонів - має вигідне географічне розташування – в самісінькому центрі України. Область має вдало розташований річковий порт у Кременчуці. А полтавський аеропорт отримав статус міжнародного. На сьогодні Полтавська область співпрацює зі 143 країнами світу.

 Під час зустрічі перший заступник міського голови м. Горішні Плавні Олександр Чуприна презентував проект поводження із твердими побутовими відходами. Цю розробку підтримує і місцева, і обласна влада. Розповіли й про Стратегію поводження з ТПВ Полтавської області на 2017-2021 роки.

На Полтавщині іноземні гості, що представляють Трейд-Клуб перебуватимуть два дні.

Представники дипломатичних установ відвідують агрофірму «Маяк» та Більське городище в Котельві, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», Кременчуцьку міську раду та зустрінуться з представниками підприємств області.
економіка, трейд-клуб

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.