ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 16.04


До Полтави завітали представники Єврокомісії з питань цивільного захисту

Представники Європейської Комісії з питань цивільного захисту населення та гуманітарної допомоги високо оцінили роботу сортувального центру в Полтаві.

 

Учора, 15 квітня, на Полтавщину завітали представники Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту. В  обласному центрі вони ознайомилися з роботою сортувального центру гуманітарної допомоги. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Західні партнери були приємно вражені тим, як там формуються тисячі продуктових наборів для жителів Сумщини. 

"Ми приємно вражені побаченим у цьому логістичному хабі. Тут усе чітко організовано й продумано. У його функціонуванні відчувається синергія зусиль місцевих жителів, обласних органів влади й місцевого самоврядування", – зауважили гуманітарні радники Крістоф Гедре та Хав’єр Фернандес.

Міжнародна спільнота країн ЄС докладає усіх зусиль, аби надавати гуманітарну допомогу постраждалому населенню України. Наразі 28 тисяч виготовлених продуктових наборів уже відправили до Сумщини. "Представники Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги високо оцінили роботу сортувального центру в Полтаві. Вже відправлено більше ніж половина із зібраних 46 тисяч наборів. Влада, волонтери й просто небайдужі громадяни працюють щоденно на повну потужність", – зауважив Дмитро Лунін.

За словами заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації Катерини Рижеченко, ми показали нашим партнерам, які хочуть і можуть допомогти, готовність до тісної взаємодії та співпраці.

допомога, ЄС, гуманітарка, сортування, влада

За темою:

  • На Полтавщині відкрили пункти збору "гуманітарки" для харків'ян
  • У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених
  • Волонтери організували збір коштів для родини загиблої від ракетного удару
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.