ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 15.03


До полтавського інституту свинарства дісталася АЧС

Згідно з інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, 14 березня у держпідприємстві ДГ "Степове" (Полтавський район) було зареєстровано захворювання і загибель свиней.

Це господарство належить Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України .

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу була виявлена ​​ДНК вірусу АЧС.

З метою координації дій по локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській райдержадміністрації.

Визначили зону захисту – село Степне Полтавського району та зону нагляду – села Коломацьке, Давидівка та Курилехівка.

Також затвердили план заходів щодо локалізації та ліквідації наслідків НС. Встановили карантинний пост, проводять облаштування дезбар’єру при в’їзді та виїзді в господарство, підготовку місць для спалювання туш тварин.

Створили робочі групи для здійснення обліку свинопоголів’я в господарствах усіх форм власності в межах зони захисту села Степне.

Нагадаємо, Інститут свинарства НААН — головна українська наукова установа, що визначає та розробляє перспективні напрями розвитку, координує та здійснює методичне керівництво науково-дослідними роботами з свинарства. Інститут є головним селекційним центром свинарства в Україні з єдиною в країні станцією контрольної відгодівлі свиней.
АЧС, спалах, Держпродспоживслужба, Степове

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.