ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 24.06


До річниці Полтавської битви покажуть фільм у ЗD-форматі

До 310-ї річниці битви під Полтавою у музеї історії Полтавської битви вперше покажуть фільм створений у 3D-форматі та презентують нові експозиційні знахідки.

Захід відбудеться у музеї Полтавської битви 27 червня 2019 року о 12:00,  повідомляє ЗМІСТ.

Відвідувачам покажуть 3D-фільм "Полтавська Битва", автором якого став полтавський художник Олег Лебединський. Йому вдалося вперше в історії візуалізувати карти шведського Генерального Штабу, створені на основі досліджень військового топографа Карла Бенедика протягом 1914-1918 років.

Завдяки спільній роботи працівників музею із Лабораторією історичного одягу з Києва під керівництвом Святослава Сичевського та одеським істориком одягу Сергієм Шаменковим, у музеї з'явиться манекен сердюка – козака-піхотинця, представника  професійного війська. Побачити його, всі охочі зможуть у другій залі "Українська держава до подій Великої Північної війни (1648-1700)".  

Приємно зазначити, що до роботи над  створенням образу  воїна долучився ще один полтавець — художник Ігор Гречановський. 

Також в експозиції цієї зали заплановано презентацію планшета з документами – основні міжнародні договори, які укладала Україна з європейськими державами, та угоди гетьманського уряду з Московією.

Цього ж дня гості музею зможуть ознайомитися з оновленим картографічним матеріалом періоду Великої Північної війни та Полтавської битви та путівником "Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви", переглянути виставку нумізматики із фондів музею.

А о 16:00 відвідувачів запросять на лекцію "Козацьке військо другої половини 17-го — початку 18-го століття", прочитають яку представники реконструкторського руху України – Сергій Шаменков з Одеси, Святослав Сичевський та Артем Папакін із Києва.


 

музей, історія, Полтавська битва, фільм, культура

За темою:

  • Суд скасував скандальне рішення щодо перейменування вулиці Пошивайлів в Опішні
  • У Пирятині вшанували пам’ять визволителів
  • Під Полтавою відкрили меморіальну дошку легендарному Ковіньці
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.