ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 05.12


До справи Олександра Мамая залучили свідків та призначили дату розгляду по суті

Сьогодні, 5 грудня, в Полтавському окружному адмінсуді колегія суддів у складі Наталії Алєксєєвої, Анни Чеснокової та Андрія Головка завершила підготовче засідання та ухвалила рішення про початок розгляду справи Олександра Мамая по суті.

Змінився представник Полтавської міськради, ним стала адвокатка Віта Мусієнко. Зокрема, від неї до суду надійшло клопотання від відповідача про залучення до справи як свідків наступних осіб:

Євген Ніколаєнко;
Дмитро Сенчакович;
Олександр Шамота;
Дмитро Лаптєв;
Вадим Ямщиков.

Суд задовольнив клопотання представника міськради. Олександр Мамай зазначив, що не заперечує проти залучення даних свідків, але, на його думку, краще було б залучити голів усіх фракцій міськради. Крім того, Мамай звернувся до колегії з проханням залучити свідків та забезпечити їх присутність у залі суду, аби не було затягнення розгляду, повідомляє видання ЗМІСТ.

Суд оголосив закінчення підготовчого засідання та ухвалив  рішення перейти до розгляду справи по суті. Дату судового засідання призначили на 13 грудня, на 15:00.

Головуюча суддя Наталія Алексєєва також встановила порядок дослідження доказів при розгляді справи по суті: розпочати саме з допитів свідків, потім - пояснення сторін і вивчення долучених доказів до справи.

Зазначимо, на минулому засіданні суд ухвалив рішення задовольнити клопотання позивача щодо витребування письмових доказів – процесуальних документів, що стосуються звільнення Олександра Мамая з посади.

Та все ж в повному обсязі письмові докази суду не було надано, але згідно з ухвалою від сьогодні, 5 грудня, до розгляду справи по суті, всі письмові докази будуть надані. Зокрема, суду не надали оригінали бюлетенів, протоколи лічильної комісії.

 — Я переконаний, що усіх доказів буде достатньо. Провадження відкрито ще 1 жовтня, тож усі документи можна було надати протягом години з міськради, якщо їх немає, а я певен, що так і є, то й не нададуть, — прокоментував ситуацію Олександр Мамай.

Як зазначив нинішній заступник міського голови з юридичних питань Іван Сватенко, цьому є логічне пояснення. Адже бюлетені запаковані, проте, на судовому засіданні була присутня людина з міськради з оригіналами, тож проблеми в тому, щоб надати документи суду не буде. "Щодо протоколів лічильної комісії, то документи були надані суду. Не знаю, чому не зареєстрували, продублюємо", – резюмував Іван Сватенко.

Сватенко також висловив власні прогнози щодо термінів розгляду справи по суті – він вважає, що, можливо, до кінця січня суд ухвалить остаточне рішення, якщо на це не будуть впливати об'єктивні причини, як лікарняні чи відрядження суддів.

Олександр Мамай направив позовну заяву до адмінсуду 25 вересня. Він вимагає скасувати рішення міськради "Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови" до набрання законної сили рішенням у адміністративній справі та хоче поновитися на посаді.

Нагадаємо, позбавили посади Олександра Мамая під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради.

суд, політика, влада, Олександр Мамай

За темою:

  • В Полтавській обласній раді - новий депутат із партії "Довіра"
  • Фракція ВО "Свобода" у Полтавській міськраді отримала нового очільника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.