ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:07 12.09


До суду спрямували справу щодо незаконного утримання полтавців

Прокуратура Полтавщини затвердила та направила до Київського районного суду Полтави для розгляду по суті обвинувальний акт за фактом незаконного позбавлення волі понад сорока людей.

 Прокурор відділу прокуратури області Ярослав Толмачев повідомив, що керівник громадської організації та пастор, який проводив у приміщенні організації релігійні обряди, обвинувачуються за ч. 2 ст. 146 КК України.

Ця стаття передбачає незаконне позбавлення волі, вчинене щодо двох та більше осіб, за попередньою змовою групою осіб, здійснюваному протягом тривалого часу.

Окрім цього, керівника ГО судитимуть за ч. 3 ст. 357 КК України (незаконне заволодіння паспортом), а пастора – за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівників правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цими працівниками службових обов’язків).

 Під час першочергових слідчих дій правоохоронці виявили у будинку понад 40 людей, половина з яких зазначили, що знаходилась тут не за власним бажанням. Проте під час подальшого розслідування більшість змінила своє ставлення і не висловлювала претензій ні до громадської організації, ні до її керівництва.

- сказав Ярослав Толмачев.

 

Однак, в обвинувальному акті прокуратура акцентує увагу на наявні підстави, передбачені ст. 96-3 КК України, для застосування до громадської організації заходів кримінально-правового характеру, визначених ст. 96-6 КК України (види заходів кримінально-правового характеру, що застосовуються до юридичних осіб).

Нагадаємо, обвинувачені примусово утримували в приміщенні понад 40 громадян. 

пастор, неволя, обвинувачення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.